O nas

Witamy serdecznie na Naszym blogu! 🙂

Patrząc na to, jak szybko rozwijającą się dziedziną jest medycyna estetyczna czy kosmetologia, a także jak wiele mitów krąży na te tematy po sieci, zespół NUVU estetic postanowił stworzyć dla Was miejsce, w którym możecie dowiedzieć się rzetelnych informacji na te tematy. Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami wszystkim, co na ten temat udało nam się dowiedzieć podczas wieloletniej praktyki.

Z dnia na dzień, tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc będziecie mogli odnaleźć tutaj coraz więcej artykułów i przydatnych informacji, czy to na temat codziennej pielęgnacji skóry, czy też dbania o ciało, gnębiących Was problemach estetycznych oraz profesjonalnych zabiegach, które będą mogły Wam pomóc się ich pozbyć. Jeżeli interesuje Cię konkretny temat, na który nie znalazłeś/aś odpowiedzi w żadnym artykule – napisz! Odpowiemy bezpośrednio na wiadomość lub postaramy się w jak najkrótszym czasie opracować artykuł specjalnie dla Ciebie!

Kim jesteśmy? Marzycielkami, chcącymi sprawić, że każda odwiedzająca nas osoba będzie mogła cieszyć się pięknym, nieskazitelnym wyglądem, a przy tym całkowicie naturalnym. Jesteśmy ogromnymi przeciwniczkami jakże modnej w tych czasach sztuczności! To dla Was cały czas się szkolimy, podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy naszą wiedzę.

sesyjon-(237)c

PAULINA – LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych z Medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Cały czas podnosi swoje kompetencje poprzez udział w licznych sympozjach i szkoleniach. Praca to jej pasja, a do każdego pacjenta stara się podchodzić holistycznie i indywidualnie. W trosce o swoich pacjentów korzysta jedynie ze sprawdzonych i przebadanych metod oraz najnowocześniejszych technologii. W trakcie każdego zabiegu dąży do uzyskania efektu naturalnego piękna.

ANITA – GŁÓWNY KOSMETOLOG

image1bAbsolwentka Wydziału Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Stopień magistra zdobyła na kierunku zarządzanie w odnowie biologicznej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. W swojej pracy kładzie główny nacisk na nowoczesne technologie. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, w zabiegach laserowych oraz depilacji laserowej. Wyznaje zasadę indywidualnego podejścia do klienta, przygotowując dedykowane mu terapie poprawiające nie tylko wygląd, ale i samopoczucie. Jego uśmiech i zadowolenie dają jej największą satysfakcję.

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU estetic to nowa marka i wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Powstało dla Was i z myślą o Was! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby stać się dla Was gabinetem doskonałym. Takim, który zapewni poczucie, że jesteście traktowani indywidualnie. NUVU estetic tworzą specjaliści pełni pozytywnej energii, uzbrojeni w wiedzę oraz najlepszy sprzęt. Ich nieszablonowe podejście do pracy oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności gwarantują uzyskanie usług na najwyższym poziomie. W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. Pozwólmy sobie na chwilę piękna – zapraszamy serdecznie!

str3

Po więcej informacji zapraszamy na stronę NUVU estetic oraz na FB

Pozdrawiamy gorąco!
Zespół NUVU estetic